Mecidiyeköy Tango Kursu

Mecidiyeköy Tango Kursu

Mecidiyeköy'deki Tango kursumuz, Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 17 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi, profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuş ve uluslararası standartlarda eğitim sistemleriyle bilgilerini öğrencilerine aktarmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz tüm seviye derslere eğitici olarak eşlik etmekdir. 

Yerimiz profilo alışveriş merkezinn yanında Ali Meriç İş Merkezi 2. katında bulunmaktadır. Mecidiyeköy tango kursları gün ve saatleri iletşim adreslerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tangonun ilk adımlarına başlamak için geç kalmayın.. Kısa zamanda doğru tangoyu öğrenin, Tango eğitimi ezbere dayalı değil tamamen kişilerin yaratıcı yeteneklerini geliştirici, doğaçlamaya yönelik bir eğitim sistemine dayanmaktadır.

Tango Dans öğrencilerimizin temel adım prensipleri yanı sıra sandwich, colgada, sacada, ocho cortado, barrida, volcada, enrosques  gibi teknikleri öğrenirken müzik ve tango kültürü hakkındaki bilgilerinide geliştirerek zarif birer sosyal tango dansçı haline gelmelerine yönelik bir eğitim programı uygulamaktayız.

Arjantin Tango grup dersleri, özel dersler, düğün dansı gibi tango derslerinin yanısıra takviye edici kadın tekniği, erkek tekniği ve dinamik tabanlı Arjantin Tango workshopları çerçevesinde tecrübelerini öğrencilerine aktarmak ve uluslararası standartlarda dansçılar yetiştirmek içi sizleri bekliyoruz. Mecidiyeköy'ün en iyi tango kursu için bizi arayın.

 

 

 

TangoDANS Mecidiyeköy
Uysal Sokak Ali Meriç İş Merkezi No:1 K:2 D:10
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
0 538 813 35 47
TangoDANS Marmaris
Ulusal Egemenlik Cad, Kat 3 No:4 Taşlık Center Marmaris, Muğla
0543 669 20 27
TangoDANS Bakırköy
Zeytinlik, Halkçı Sk. No.30 D:4.Kat
Bakırköy / İstanbul
0538 813 35 47
WhatsAppWhatsApp Bilgi Hattı